Můj boj za zdravé a dlouhé vlasy i nehty

Když jsem před pár měsíci dostala příležitost otestovat novinku na našem trhu, doplněk stravy pro zdravější vlasy i nehty, Biotin Strong, neváhala jsem ani chvilku. Teď s odstupem času můžu říct, že to byla skvělá volba a já jsem s výsledky maximálně spokojená. 


Biotin Strong na náš trh dováží finská farmaceutická společnost Vitabalans, která vznikla již v roce 1980. Moc dobře si pamatuji z dětství chvilky, kdy naše máma, samoživitelka 3 holek si kolikrát povzdechla, no jo finské vitamíny a doplňky stravy, na ty nic nemá, to je a vždy bude zárukou kvality. A já naprosto souhlasím, Biotin předčil má očekávání a je to v podstatě jediný doplněk stravy, který dnes jím pravidelně a snažím se opravdu nezapomínat.


 Je to jednoduché, stačí totiž 1 tableta denně, která obsahuje biotin (5 mg), zinek (15 mg) a aminokyselinu methionin (40 mg) a naopak vůbec neobsahuje sacharoźu, laktózu ani lepek. Naprosto čistý doplněk stravy, vyvinut opravdu jen pro podporu vitality vlasů a pevnosti nehtů, bez zbytečných zahušťovadel a chemických koktejlů, kterým se já osobně snažím vyhýbat.
Jako první jsem velkou změnu zaznamenala už po 2 týdnech na mých nehtech. Bohužel mám celý život nehty škaredé, slabé, třepící se a rozhodně ne reprezentativní, ale i tak je vám na fotce s dovolením ukážu 😀 Už jen kvůli nehtům bych potřebovala brát Biotin v tak 3násobné dávce 😂, ale jako vždy platí, že není dobré překračovat dopor.denní dávku a tak se držím pouze té 1 tablety denně a pokorně děkuju za mnohem lepší nehty. A co hlavně, úplně se mi přestaly třepit. No, třepení není ten úplně správný výraz, mně se nehty totiž snad trojily. Praskaly, loupaly se, prostě radost pohledět 😕. Biotin Strong mi v tom opravdu velmi pomohl a momentálně nemám jediný narušený nehet. Díky za to! 💓


Co se vlasů týká, tam je to zřejmě běh na dlouhou trať a je to samozřejmě logické. Já osobně jsem nikdy neměla problém s padajícími vlasy a to ani po porodech. Ovšem od podzimu mě trápí jejich minimální růst. Nevím co se stalo, snad kombinace náročného období, stresu, nevyspání a nedostatek vitamínů v těle způsobily, že mi vlasy rostou měsíčně o pár milimetrů, kdežto dříve až o 1,5 cm. Jsem z toho lehce nešťastná, protože po velmi dlouhé době jsem se rozhodla nechat si vlasy dorůst. Moje tělo má ovšem jiný názor a dává mi jasně najevo, že růst vlasů je to poslední, co ho v mém hektickém životě zajímá 😬😤. O to víc jsem byla zvědavá na Biotin Strong a hle, "malé zázraky" se dějí na počkání a já můžu opět říct, že vlasy mi zas konečně rostou. Jak vidno z druhé fotky, roste spousta nových, krátkých vlasů... Jde to ztuha, ale rozdíl je znatelný a já se třeba v létě dočkám konečně toho mikáda 👋😍Já osobně jsem z Biotinu Strong opravdu nadšená a doufám, že jsem trochu toho nadšení přenesla i na vás :). Rozhodně v tomto boji za zdravější vlasy i nehty pokračuji a skvělá zpráva na závěr je, že Biotin Strong je nejen velmi kvalitní doplněk stravy, ale taky cenově dostupný. Takže neváhejte a pojďte do toho boje se mnou ❤.
Pořídit si Biotin Strong můžete třeba zde, v sítích lékáren Benu.

Vendula

Žádné komentáře

Okomentovat