Nová výzva?

Vítejte :)

Mám 2 malé děti - draka a ředitele, mám firmu, které se musím věnovat dnes a denně, ne že by těm dětem teda ne :-D, mám 2 účty na instagramu a 2 na facebooku. Víc jak 5 let píšu neveřejný blog svým dětem. Proč tedy další "starost" navíc a to blog veřejný? Ten mi v tom výčtu ještě chybí :-D.

A teď vážně, nemám ambice stát se blogerkou. Ne, rozhodně nechci tuto profesi nějak shazovat, naopak. Já blogerkou na plný úvazek být nemůžu a ani nechci. Ve svém okolí mám spoustu kamarádek, blogerek a před jejich prací a úsilím klobok dolů. Je to neskutečná dřina, někdy otročina a za každým článkem stojí několik hodin práce. Já už to vím...


Tento blog je pro mě pouze logickým vyustěním toho, že sítě jako instagram a facebook mi v mnoha ohledech nestačí a kolikrát vám toho chci říct mnohem víc, než snese omezený počet řádků a fotek na instagramu. Tak proto. Rozhodně nemůžu slíbit pravidelnost článků, ale upřímnost a pokoru ano. Stejně tak upřímně přiznávám, že jsem nejednou schytala ze slohu trojku :-D. Tak doufám, že vás můj styl psaní aspoň pobaví... :)

Vendula a draci

Žádné komentáře

Okomentovat